tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Gümüş Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Gerçek gümüş zamanla parlaklığın kaybeder ve gümüş bakımı yapmak gerekir. İster firmamıza gönderim sağlayıp bakımını bize yaptırın isterseniz kendiniz kolayca halledin. Gerçek gümüş parlaklığını kaybeder bunuda belirtelim. Bu parlaklık kaybetme olayı kolayca çözülebilecek bir olaydır. Gümüş yüzeyinin hava ile tepkimeye girmesi sonucu oluşur ve temızlemesi oldukça basittir. Ve genellikle kullanılmadığında oluşur. Bu parlaklık azalmasını sadece hava değil su, deodarant, sabun ve bazı parfümlerden kaynaklanır. Parlaklığı azalan gümüşün genel yapısı değil sadece yüzeyidir ve bu da üzerinde oluşan ince bir perde dokusundan kaynaklıdır. Bu nedenle gümüş takılarınıza küsmeyin basitçe halledilebilir. Gümüş takınızı bize gönderip bu sorunu giderebileceğiniz gibi evde veya tanıdığınız bir gümüşçüde basitçe yaptırabilirsiniz.

Eğer evde yapmak isterseniz bir kaç yöntem bulunmakta. Bunlardan biri karbonat kullanarak temizleme işlemidir. Bir bardak suya bir çay kaşığı karbonat ekleyin. Ardından bu suyu 2-3 dakika kadar kaynatın. Daha sonrasında elinize dikkat ederek takınızı sudan çıkarıp temiz bir bezle silin ilk gün ki parlaklığına kavuştuğunu göreceksiniz. Bir diğer yöntem ise gümüş temizleyici cila ya da kremi uygulayarak temizlemenizdir. Uygulama ardından bir kaç dakika kadar bekletip silmeniz yeterlidir. Ayrıca kaynamakta olan suyun içine bir miktar bulaşık deterjanı ve takınızı ekleyip2-3 dakika kadar kaynatıp silebilirsiniz. Medusa Silver olarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz, yardımcı olmaya hazırız. Gümüş bakımı konusunda daima yanınızdayız. Takılarınızı yıllar sonra bile ilk gün ki hali ile kullanabilirsiniz.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Medusa Fiyatlandırması

Medusa Silver olarak her zaman hedeflediğimiz müşteri memnuniyetine bir yenisini eklemek amacı ile fiyatlandırma konusunda bazı kriterler benimsiyoruz. Kullandığımız malzeme kalitesi 1. Sınıf olmasına rağmen fiyatlarımızı düşük tutabilmek amacı ile kar oranlarımızı düşürmekteyiz. Ürünlerden kâr ederek kazanç sağlamak yerine önceliğimiz sizin kolay ve ucuz şekilde ulaşabileceğiniz fiyatlandırmalar oluşturmaktayız. Firmamızın sürdürdüğü bu motto sayesinde sevdiklerinize bütçenizi yormadan kaliteli, şık ve sağlıklı ürünler sunmaya çabalamaktayız. Medusa Silver üretim bandı, nakliyat, ürün hazırlama, paketleme, gönderim ve sipariş takibi gibi aşamalarda çalışan uzman elemanlarımız ve genel maliyetler düşünüldüğünde hiçbir firmanın yapamayacağı şekilde uygun fiyatlı sunmaktayız. Bu nedenle sizleri ne kadar önemsediğimizi bilmelisiniz. Ürünlerimizi bu sebeple sizlere ulaştırabilmek adına fazlaca çaba göstermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bu yana bu amaçlarını gerçekleştirmekte ve varolduğu süreç boyunca gerçekleştirmeye devam edecektir.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Medusa Nedir? Markamız Nereden Geliyor ?

Yunan mitolojisine dayanan bir efsaneden gelmektedir Medusa. 3 yer altı canavarından biri olan Medusa bazı özel güçlere sahiptir. Medusa bir çok efsane ve hikayede kötü şematize edilmiş olsa da aslında hayatına çok güzel bir genç kız olarak başlayan ve güzelliğinin başına dertler açtığı bir insandır. Tanrıların bile peşinde koştuğu Medusa’nın en büyük hayranlarından biri denizler tanrısı Poseidon’dur. En çok kıskanan ise Athena’dır. Zeus’un en çok sevdiği kızı olan Athena o kadar mükemmel biri olması ve güzelliğinin herkes tarafından kabullenilmesi nedeni ile içten içe nefret ile doludur.

Günlerden bir gün Athena’nın tapınağında Poseidon Medusa’ya sahip olur ve hikayemizin Medusa olayı buradan itibaren başlar. Athena bu durumu aşağılayıcı bularak Medusa’yı gorgona(yer altı canavarına) çevirir. Güzelliği dillere destan olan Medusa çirkinleşmiş ve bakanın bu çirkinlik karşısında taş kesilmesine sebep olmaktadır. Athena’nın içindeki öfke dinmemiş ve bu cezayı yeterli bulmamıştır. Perseus ile iş birliği yaparak Medusa’nın başını keserler. Efsane bir çok kaynakta burada biter bir çok kaynakta farklı şekillerde devam etsede biz size firmamızdan bahsetmek istiyoruz.

Medusa Markası Nereden Gelmektedir?

Medusa Silver olarak esin kaynağımız güzelliğinin mağduru olmuş bir genç kızdan gelmektedir. Ürünlerimizi ve kalitesini kar marjımızı önemsemeden size en iyi kalite ve en güzel tasarımlar ile buluşturmak için çabalamaktayız. Ürünlerimizi piyasaya sürdüğümüz andan itibaren Tıpkı Medusa gibi kalitemiz ve tasarımlarımız dilden dile dolaşarak firmamız kendini ürünleri ile kanıtlamıştır. Tabi biz efsane olan Medusa’nın aksine yer altına çekilmek zorunda bırakılmadan sizlere elimizden gelen en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Efsaneler üzerinden başladığımız yolculuğu sizlerin memnuniyeti ile efsaneler çerçevesinde devam ettireceğiz. Medusasilver.com olarak ürünlerimiz ile sizleri daima mutlu etmeye hazırız.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

İnstagram’da Medusa Silver

Bilindiği üzere fotoğraf üzerine kurulan popüler sosyal medya uygulaması instagram üzerinden de siparişlerinizi verebilirsiniz. İnstagram sayfamız üzerinde düzenli olarak ürünlerimizi paylaşarak bilgilerini eklemekteyiz. İnstagram hesabımızı takip ederek kampanyalarımızdan ve yeni eklenen ürünlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızın takibi üzerine kurulu hediye kuponlarımız ve özel kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca diğer sosyal medya ve video platformlarından da ürünlerimizi inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında edinmek istediğiniz bilgiyi mesaj aracılığı ile sorabilirsiniz. Sosyal medya sorumlumuz aklınızdaki bütün soruları ayrıntılı olarak cevaplayacaktır. Her daim kaliteli ürünler ver diğer konularda sizleri mutlu etmeyi amaçladığımızı bilmelisiniz. Ayrıca hediyeniz ile birlikte çekip attığınız video ve fotoğrafları mutlu müşteri köşemizde paylaşacağımızı bilmelisiniz. Bu sayede mutlu anlarınızı herkesin görmesini ve mutluluğunuzu paylaşmanızı sağlayabiliriz. Hesabımızdan beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınız ile paylaşmanızı ve fikir edinmenizi kolaylaştırmak amaçlı hesabımızı açık profil şeklinde kullanmaktayız. Bu sayede fikirler alıp fikirler vermenizi kolaylaştırıyoruz. Diğer sosyal medya profillerimiz de olduğu gibi ürünlerimiz hakkında yorumlarınıza değer veriyor eleştiri ve olumlu yorumlarınızı dikkate alarak sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi hedefliyoruz. İnstagram hesabımıza ulaşmak özel kampanya ve indirimlerden yararlanmak, eleştiri ve yorumlarınızı yapmak ve mutlu müşteri köşemizde yer almak için buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Kargolama Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Medusa Silver olarak belirlediğimiz görev ve yetki dağılımları çerçevesinde izlediğimiz bazı sıra ve yöntemler var. Ürünler sipariş ekranlarımıza düştüğü anda bu konuda yetkili elemanımız siparişe dair özel notları ve ayrıntıları kontrol eder. Kargolama süreci için bir bir diğer aşama olan paketleme bölümündeki ekibimize bilgisini verir. Paketleme ekibimiz özel bir istek yok ise standart paketleme prosedürlerimizi kullanır. Standart paketleme yöntemimiz hediyenin teslim alınınca herhangi bir işlem yapılmadan direkt olarak teslim edilebileceği şekilde hazırlanır. Bu sayede hediyenizi ekstradan süsleme veya herhangi bir olay ile uğraşmadan direkt olarak teslim edebilir veya hediye edilecek kişinin adresine gönderebilirsiniz. Bu paketleme yöntemini diğer firmaların ek ücret talep etmesine karşın biz ücretsiz sunmaktayız. Medusa Silver ailesi olarak sizleri memnun edebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Ayrıca istenilen not yada özel tasarım ürünlerinizi kaliteli bir şekilde hazırlayıp paketlerinizin içine eklemekteyiz. Kargo firmaları ile anlaşmalarımız sayesinde özel kampanyalarımız harici ödenmesi gereken kargo ücretini minimum düzeye indirmekteyiz. Bu sayede gerek sipariş gerek ise kargolama sürecinde ürün harici yapacağınız masrafları minimum düzeye indirmekteyiz.

Ayrıca ürünlerimizin üretim bandımızdan maksimum kalite ile çıkması sayesinde muadil firmalarımızın aksine verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla almaktasınız. Firmamız pazarlama hayatına başladığı günden bu yana bu amaçlar doğrultusunda hareket etmiş ve etmeye devam edecektir.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Takılarda Anahtar Sembolü Ne Anlama Gelir?

Takılarda kullanılan sembollerden en özeli diyebiliriz. Kalbimiz sadece bir kişiye ait olur ve kalbimizin sembolik anahtar vermek kişiye bir sadakat sunmak anlamına gelir. Kimi zaman duruma ve duygulara göre değişik anlamlar gösterse de en açıklanabilir anlamı sadakat üzerinedir. Sunduğumuz hediyelerin canlandırdığı hatıralar ve ifade ettiği anlamlar bizim için takılardan değerlidir. Bu nedenle hediye edilen takılarda manevi hisler her zaman daha ön plandadır. Bunu düşünerek verilen hediyeler her daim duygulara canlılık katacaktır. Ayrıca anahtar sırlara erişmeyi ve verilen kişiye tamamen açık bir iç dünyasına sahip olunduğu anlamına gelir. Ayrıca zenginlik ve şans konusunda da uğur getirdiğine inanılır.

Tahmin edildiği üzere hayatımıza dair sırların tamamını dürüstlük içerisinde herkese açılması mümkün değildir. Bu derece zor olan olayı birilerine tamamen açabilmek tamamen saydam bir iç dünyaya sahip olmak anlamına gelir bu nedenle anahtar sembolü çok özel anlamlar taşır. Medusa Silver olarak üretim bandımızdan manevi açıdan değerli ürünler üretmekten mutluluk duyuyoruz. Sizler için özel olan kişi ve günleri sizler ile birlikte önemsiyoruz. Sizi yalnız bırakmak istemediğimiz bu gibi durumlarda sizlere daima özel üretim ve bütçenizi yormayacak ürünler sunuyoruz. Ayrıca paketleme aşamasında ki özel seçeneklerimiz ile mesafeler olan birine hediye vermek istediğinizde direkt olarak adresine gönderebilirsiniz. En az sizin kadar özenli paketli ürünlerimizi siz teslim ediyormuşçasına güzel bir şekilde teslimini sağlıyoruz. Medusa Silver olarak daima yanınızdayız.

Ayrıca Zirkon Taşlı Anahtar Gümüş Kolye adlı ürünümüz ilginizi çekebilir.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Takılarda Yonca Sembolü Ne Anlama Gelir?

Takılarda kullanılan desen ve semboller estetik görünümün yanında anlamları içinde üreticiler tarafından sıklıkla kullanılırlar. Bunlardan biride “yonca” sembolüdür. Yonca bilindiği üzere şansla özdeşleştirilmiş bir anlama sahiptir. Takılarda kullanılan yoncalar 4 yapraklıdır. Bu dört yaprağında ayrı ayrı anlamları vardır. İlk yaprak ümidi, ikinci yaprak inancı, üçüncü yaprak aşkı ve dördüncü yaprak ise şansı ifade etmektedir. Zor bulunması da ilgi çekmesi için bir diğer nedendir. Bu nedenle 4 yapraklı yonca sembolü takılarda sıkça kullanılır. Hediyeniz verilen kişiye özel hissettirecektir. Ayrıca genel olarak şansı temsil etmesi sebebi ile kişiye koruyucu olan bir şans sağlayacağı da düşünülebilir. Özel bir hediye vermek istiyor iseniz tercih edilmesi gereken bir seçenek diyebiliriz.

Medusa Silver olarak standart kalıpların dışında uzman kadromuz ile özel kalıplar eşliğinde ürettiğimiz yonca şeklindeki takılarımız ile fark yaratacaksınız. Her zaman kullanılan alışılmış ve basit şekilde hazırlanan takılar yerine son derece kaliteli ve estetik açıdan mükemmel ürünler üretmekteyiz. Ayrıca ürünümüzü özel paketleme seçenekleri ile teslim alır almaz ekstra bir süsleme yapmadan direkt teslim edebilir veya aranızdaki mesafeyi sorun etmeden direkt hediye edeceğiniz kişinin adresine gönderebilirsiniz. Siz teslim etmişçesine özenle teslimini sağlıyoruz.

Ayrıca Zirkon Taşlı Gümüş Yonca Kolye adlı ürünümüz ilgi çekebilir.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Takılarda Yusufçuk Sembolü Ne İfade Eder?

Takıların üzerindeki semboller bazen sadece görünüm için değil barındırdığı anlamlar için kullanılır. Bunlardan biride takılarda kullanılan “yusufçuk” sembolüdür. Yusufçuk kullanılan takılarda yusufçuk sembolü dolayısı ile aşkı, tutkuyu ve bağlanmayı ifade eder. Ayrıca sadakati ve aşkın ölümsüzlüğünü temsil eder. Bu nedenle takı dünyasında sıkça yusufçuk içeren takılara rastlarız. Bu özel takılar Medusa Silver kalitesi ile sizlere sunmaktayız. Sevdiğiniz kişiye anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız tam size göre bir seçenek diyebiliriz. Hediyeyi verdiğinizde bu anlamlı takılar sayesinde hediye vereceğiniz kişiye kendini özel hissettireceksiniz. Ayrıca birazda bu hediyenin genel kültür kısmına değinip güzel bir giriş yapmanız mümkün. Yusufçuklar helikopterlere ilham olmuştur. Yusufçuklar tek eşli hayvanlardır. Sadakat belirtmesinin sebebi de buradan gelmektedir. Ayrıca erkek yusufçuk böceği çiftleştikten sonra eşine kafasını sunar ve hayatını feda eder. Duyma duyuları bulunmaz ve koku duyuları da çok azdır. Güzel bir giriş ve Medusa Silver üretim bandından çıkan takılar ile unutulmaz bir hediye vermiş olacaksınız. Unutmayın biz takıları sizler için hazırlarken giriş cümleleri sizden.

Medusa Silver olarak takılarımızın üretiminde sadece hammaddeleri kaliteyi ve şıklığı değil manevi anlamları olan desenleri de kullanıyoruz. Üretim aşamasından size teslim aşamasına kadar giriş cümlelerini hazırlamayı unutmayın. Bu konuda özel bir isteğiniz veya yardıma ihtiyacınız olursa her zaman olduğu gibi Medusa Silver sizlere yardımcı olmaya daima hazır.

Ayrıca Yusufçuk Gümüş Kolye adlı ürünümüz ilginizi çekebilir.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Anneler Günü Hediyesi Seçimi Nasıl Olur?

Annneler günü neredeyse hepimiz için çok özel bir gündür. Bütün sırlarımızı bilen ne olursa olsun bizi hoş gören ve seven biri. Onun için özel olan bu günde bir hediye seçebilmek gerçekten özeldir. Bu hediye seçimi sırasında en çok yönelinen tabi ki takılardır. Bu konuda Medusa Silver olarak sizlere yardımcı olmaya hazırız. Seçim sırasında hangi takıları sevdiğini bilmek ve desen seçimlerini tahmin edebilmek gerekir. Bu kolay olmasa da bu işlemler esnasında dikkat edilmesi gereken bir ürün seçilmeli. Annenize hediye olarak vediğiniz bilekliğin veya başka bir takının bir kaç günde parçalanması ona kalitesiz bir hediye aldığınızı düşündürebilir. Bunun için bütçenizi zorlamanıza gerek yok kaliteli olması yeterli aslında. Çünkü verilen hediye her kullanıldığında hatıralar canlandıracaktır. Burada ise sizlere yine biz yardımcı olarak bütçenizi yormadan kaliteli ürün alma imkanı sunuyoruz.

Sizde bütçenizi yormadan annenize hatıralarınızı uzun süre yaşatacak ve değerini hissettireceğiniz bir hediye almak istiyorsanız kataloglarımız üzerinden annenizin beğeneceğini düşündüğünüz hediyeyi sipariş etmeniz yeterli. Evden uzaktada olsanız hediyeniz özenli paketlememiz sayesinde siz elden vermişçesine özenli bir şekilde teslim edilmektedir. Medusa Silver olarak sizleri dolayısı ile sizler için özel olan bütün günleri önemsiyoruz.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Takı Nedir? Neden Önemlidir?

Takı geçmişte çeşitli sembolleri ve ayrıcalıkları ifade etmek için kullanılsa da günümüzde şıklık ve kombin amaçlı kullanılmaktadır. Çeşitli değerlerde takılar mevcut olsa da genel tanımı için değerine bakılmaksızın vücuda veya elbiselere süs amaçlı takılan eşyalardır diyebiliriz.

Takılardan bahsedildiğinde genellikle akla mücevherler gelse de her çeşit değerde ve çeşitli özelliklerde takılar üretilmektedir. İnsanlar süs amaçlı kullandığı gibi çeşitli tılsımlar içinde takı kullanabilmektedir. Bu tılsımlı takılar takan kişiyi koruduğuna dair çeşitli inançlar bulunmaktadır. Bu konuda herkes fikir ayrılığına düşebildiği için biz bilimsel kanıtlar içeren bazı takılardan bahsedelim. Bazı takılar üretildikleri materyaller gereği yada süslemesinde kullanılan ürünler nedeni ile çeşitli özelliklere sahip olabilmektedirler. Örnek vermek gerekir ise bunlardan biri zirkon taşlı ve gümüş kullanılan takılardır. Bu gibi doğal taş ve materyallerin antibakteriyel vb. etkileri olduğu bilinmektedir. Böylelikle takı sahibine bu konularda fayda sağlamaktadır.

Neden Önemlidir?

Takılar kıyafetlerimizin vazgeçilmez tamamlayıcılarıdır. Sadelik gerektiren bir kombin belirlediğinizde takısız daha sade bir görünüm elde edeceğinizi düşünürsünüz fakat öyle değildir. Takılarınızı uygun seçimle daha sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Veyahut dikkat çekici küpeler takarak insanların yüzünüze daha fazla odaklanmasını sağlayıp göz temasını artırabilirsiniz. Uygun seçim yapıldığında takılar sizin için her zaman tamamlayıcı özelliğinin haricinde size olan uyumları ve faydaları ile vazgeçilmezleriniz arasına girecektir.

Ayrıca Zirkon Taşlı Tılsımlı Gümüş Kolye adlı ürünümüz ilginizi çekebilir.