Medusa Nedir? Markamız Nereden Geliyor ?

Yunan mitolojisine dayanan bir efsaneden gelmektedir Medusa. 3 yer altı canavarından biri olan Medusa bazı özel güçlere sahiptir. Medusa bir çok efsane ve hikayede kötü şematize edilmiş olsa da aslında hayatına çok güzel bir genç kız olarak başlayan ve güzelliğinin başına dertler açtığı bir insandır. Tanrıların bile peşinde koştuğu Medusa’nın en büyük hayranlarından biri denizler tanrısı Poseidon’dur. En çok kıskanan ise Athena’dır. Zeus’un en çok sevdiği kızı olan Athena o kadar mükemmel biri olması ve güzelliğinin herkes tarafından kabullenilmesi nedeni ile içten içe nefret ile doludur.

Günlerden bir gün Athena’nın tapınağında Poseidon Medusa’ya sahip olur ve hikayemizin Medusa olayı buradan itibaren başlar. Athena bu durumu aşağılayıcı bularak Medusa’yı gorgona(yer altı canavarına) çevirir. Güzelliği dillere destan olan Medusa çirkinleşmiş ve bakanın bu çirkinlik karşısında taş kesilmesine sebep olmaktadır. Athena’nın içindeki öfke dinmemiş ve bu cezayı yeterli bulmamıştır. Perseus ile iş birliği yaparak Medusa’nın başını keserler. Efsane bir çok kaynakta burada biter bir çok kaynakta farklı şekillerde devam etsede biz size firmamızdan bahsetmek istiyoruz.

Medusa Markası Nereden Gelmektedir?

Medusa Silver olarak esin kaynağımız güzelliğinin mağduru olmuş bir genç kızdan gelmektedir. Ürünlerimizi ve kalitesini kar marjımızı önemsemeden size en iyi kalite ve en güzel tasarımlar ile buluşturmak için çabalamaktayız. Ürünlerimizi piyasaya sürdüğümüz andan itibaren Tıpkı Medusa gibi kalitemiz ve tasarımlarımız dilden dile dolaşarak firmamız kendini ürünleri ile kanıtlamıştır. Tabi biz efsane olan Medusa’nın aksine yer altına çekilmek zorunda bırakılmadan sizlere elimizden gelen en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Efsaneler üzerinden başladığımız yolculuğu sizlerin memnuniyeti ile efsaneler çerçevesinde devam ettireceğiz. Medusasilver.com olarak ürünlerimiz ile sizleri daima mutlu etmeye hazırız.

Bir cevap yazın