ŞIK GÜMÜŞ ZİRKON TAŞLI RETRO KÜPE

Çok uzun zamanlardan beridir kullandığımız değerli metallerin başında gümüş gelmektedir. Şimdilerde kullanım alanı da son derece yaygındır. Takı ve süs eşyalarının çoğunda gümüşü görmek mümkündür. Bu kadar çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni de fiyat bakımından son derece uygun olmasıdır.
Bayanlar şık gümüş zirkon taşlı retro küpe modellerine ilgi gösterirler. Sevgilisi – eşi kendisine bu kolyelerden aldığında çok mutlu olurlar. Çünkü küpe aşkın simgesidir.

Gümüş Zirkon Taşlı Küpe Seçimi
Gümüş uzun yıllardan beridir en çok kullanılan takı ve süs eşyalarındandır. Günümüzde birçok modele ulaşmak mümkündür. Fakat gümüş aksesuar seçimi yaparken belirli şeylere dikkat etmek de fayda vardır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür;

·Gümüşün standart ayarı 925’tir. Böylece ona bir miktar bakır konularak dayanma mukavemeti kazandırılır.

·Gerçek gümüşün kararma özelliği vardır. Sahte gümüş ise kararmaz.

·Gümüşün kendisine özgü bir özgül ağırlığı vardır. Eğer elinize aldığınız gümüş hafifse o zaman bu üründe bir sıkıntı var demektir.

Sevdiğiniz kişiye gümüş zirkon taşlı küpe alırken bu tür özelliklere bağlı olarak bir seçim yapmanız da fayda vardır.

Gümüş Zirkon Taşlı Retro Küpe Fiyatları
Gümüş aksesuarlar diğerlerine nazaran oldukça tercih edilirler. Bunun temel sebebi de gümüşün fiyat olarak daha uygun olmasından kaynaklanır. Böylece sevdiğiniz kişiye hem değerli hem de şık bir ürün alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Gümüş retro küpe seçenekleri için medusasilver.com internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın