Ödeme Seçenekleri & Teslimat

Sitemiz Üzerinden Kredi Kartlarınız ile Ödeme Yaparak

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 14 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kapıda Nakit veya Kredi Kartı ile Ödeme Yaparak

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleri kapıda nakit ödeme veya kredi kartı ile tek çekim yaparak teslim alabilirsiniz. Kapıda ödeme esnasında karşılaşabileceğiniz firmamız ya da kargo şirketi kaynaklı tüm sorunları 0850 000 0 000 numaralı Müşteri Çözüm Merkezi’mize bildirebilirsiniz.

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) Yaparak

Banka Adı – Şirket Bilgisi – Para Cinsi – İban

Banka Adı – Şirket Bilgisi – Para Cinsi – İban

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; ULUSOY Bilişim Medya Telekomünikasyon Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. 14 (ondört) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat

Saat 15:00’a kadar sipariş vermiş olduğunuz ürünleri 2 gün içinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ve kişiye özel tasarlanan ürünler için kargo teslim süresini tarafınıza bildiriyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumlarında kargo departmanımız tarafından size ayrıca bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içerisinde (hafta içi 09.00-17.00, cumartesi 09.00-13.00) bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Siparişleriniz belirtmiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 4 (dört) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı siparişleriniz için sipariş vermeden önce +90 850 000 0 000 numaralı Müşteri Çözüm Merkezi’mize bilgi veriniz.

Siz siparişinizi, kargo firmasından teslim alana kadar ULUSOY Bilişim Medya Telekomünikasyon Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen Dikkat Ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 000 0 000 numaralı Müşteri Çözüm Merkezi WhatsApp Hattına gönderiniz ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde problem durumunuzu kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.